5 lutego 2015

FRĘDZLE
  Dzisiaj frędzle, świetny dodatek dla urozmaicenia prostej w formie i o stonowanym kolorze tuniki (sukienki), takiej jaką ostatnio uszyłam mojemu dziecku. Dzięki frędzlą dół tuniki faluje przy każdym ruchu, co czyni tunikę w oczach mojego dziecka atrakcyjną.Frędzle w rękawach to mój niedosyt tego dodatku :-)

  Osobiście frędzle kojarzą mi się ze stylem indiańskim, tak jak  i kaktusy, które ostatnio podziwiałyśmy w Łódzkiej Palmiarni, i muszę powiedzieć, że odwiedzenie tego miejsca w okresie zimowym to  był doskonały pomysł, klimat tam panujący, korzystnie wpływał na moje bolące gardło.
   I, choć przez chwilę można poczuć się jak latem, przebywając w tak egzotycznej scenerii...

Jednak największą atrakcją Palmiarni, zwłaszcza dla dzieci jest możliwość karmienia ryb i żółwi tam przebywających :-) 

4 komentarze:

 1. Przeurocza ta sukienka! Mnie też frędzle przywodzą na myśl indiańskie odzienia, ale uważam że są ciekawym elementem stroju, sama mam bluzkę z frędzlami :P Teraz poluję na coś dla Melanii.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :-) Ostatnio mam fazę na frędzle sukienka, ponczo, kurtka i jeszcze mam ochotę uszyć spódniczkę, ale moje dziecko zaczyna marudzić, że wszystko z frędzlami :-)

   Usuń
 2. Jej świetna jest ! Te frędzle są boskie ! Też chce taką sukienke .. powinna pani produkować ubranka na większą skalę bo są mega świetne !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i cieszę się, że podobają się moje ubranka :-) Plany z produkcją też są, mam nadzieję, że uda mi się je zrealizować :-)

   Usuń