11 lutego 2014

FUTRO

Koniec jesieni i początek zimy nie był dla nas najszczęśliwszy....,  ale w końcu udało się nam, zrobić parę zdjęć.
I, tak z małym opóźnieniem nasze zimowe zdjęcia :)

Futro wykonane przeze mnie, miało trochę przypominać futro z Mango Kids -może nie jest tak praktyczne jak kurtka, za to ciepłe i przyjemne w noszeniu.
Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniej czapki i komina do futra, a chciałam żeby były w tym samym kolorze, więc postanowiłam wydziergać sama :)
Mam nadzieję, że nie za dużo tej bieli? :)7 komentarzy:

 1. Do mnie futro przyszło kilka dni temu i chyba już na następną zimę uszyję coś z niego. Ze swoich niewielkich doświadczeń z tym materiałem wiem, jak bardzo włochy mogą być wszędzie, a przede wszystkim w nosie ;) Przeczytałam całego twojego bloga, wypasione rzeczy szyjesz i fajnie je pokazujesz!!! Dodaj na pasmu bocznym obserwatorów :) No i jak możesz to wyłącz weryfikację obrazkową, blogger spam zazwyczaj wyłapuje i przychodzą wiadomości, ale na bloga jako komentarze na szczęście nie trafiają :) Trzymam kciuki za petit chat!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Przy tym futrze okazało się, że włosy mogą być kłopotliwe nie tylko przy szyciu, ale także przy kontakcie z czarnym płaszczem:) Coś nie udaje mi się zamieścić obserwatorów w bocznym pasku, muszę trochę poczytać o tym.

   Usuń
  2. Jak wejdziesz w układ swojego bloga, jest on w lewej kolumnie trzeci od dołu, to wybierz opcję "dodaj gadżet". I wyświetli się okienko, w którym znowu po lewej stronie jest kolumna i druga opcja od góry to "więcej gadżetów" i tam są obserwatorzy bloga :)

   Usuń
  3. Dziękuję za pomoc, ale czasami człowiek ciemny :)

   Usuń
 2. To jest prawdziwe dziecięce high fashion! Serio.

  OdpowiedzUsuń